Sam slaat de spijker op z'n kop |
donderdag 17 augustus 2006 | |
Gelukkig konden we 's middags de hamer weer ter hand nemen en kregen we versterking van onze broeders bouwvakkers Job en Bob. Al snel groeide onze hut tot een ware Villa met wel geteld twee verdiepingen, compleet met trapgat, veranda, vloerbedekking, wanddecoratie en niet te vergeten de prachtige plantenbakken aan de voorgevel. En natuurlijk heb ik ook flink de bouwvakker uitgehangen en sloeg de spijker recht op z’n kop!
Ik raakte helaas ook nog een keer gewond en moest naar de EHBO. Eigenlijk wilde ik dat niet en vroeg daarom aan Klaas of hij even een pleister wilde halen. Ik zei: 'Zeg maar dat je kleine broertje bloed heeft'. Maar daar trapte onze uitvoerder niet in, dus moest ik wel met hem mee. De wond werd flink ontsmet en ik kreeg een mooie pleister. Het werk kon weer voortgezet worden en ik timmerde er flink op los, een echte bank op de veranda. Ik voelde me net Bob de Bouwer zelf! Er werd een waar sportdorp uit de grond getimmerd, geweldig om te zien. Veel kinderen werden geholpen door hun ouders, maar wij klaarden het op ons eigen houtje en zijn tenminste "echte bikkels".
Vanavond om acht uur worden ze in het sportdorp verwacht en krijgen ze om negen uur een sportmaaltijd. Daarna gaan ze flink feest vieren met alle dorpsgenoten en om twaalf uur moet iedereen naar zijn eigen sportcomplex. Om dromend van de gouden medaille, de snelste tijd, de geweldige jump, de onmogelijke goal, als sporters van het sportdorp lekker te gaan slapen. Het zal mij benieuwen of we ons werk goed gedaan hebben en of de hut ook waterdicht is! Maar ja, dat weet ik morgen pas, als ik ze na het ontbijt om 7.00 uur weer samen met mama op ga halen. Om 8.00 uur zullen er vreselijke verwoestende bulldozers los barsten om de boel weer op te ruimen. Ons dorp valt in duigen en het feest is voorbij, snik, snik! Het was in één woord GRANDIOOS! Bestuur en vrijwilligers van de jeugd speelweek HARTELIJK BEDANKT!Was het al maar weer volgend jaar, want dan ben ik weer van de partij, ik kijk er nu al weer naar uit! Heeft u nog een timmerklusje? Ik zal hem voor u klaren. |